O nas Poznaj nas zespół i nasze biuro

Długoletnie doświadczenie i profesjonalizm Poznaj naszą HISTORIĘ

wykres na komputerze

Witamy na stronie internetowej Biura Rachunkowego „Bilans", które jest licencjonowaną kancelarią działającą od 1999roku.

Podstawą formalną naszej działalności jest Zezwolenie Ministra Finansów Nr. 24796/01. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę dla podmiotów gospodarczych o różnym profilu działalności i formie prawnej, w zakresie rachunkowości, podatków oraz kadr.

Jakość naszych usług jest na najwyższym poziomieOto WARTOŚCI, którymi się kierujemy

 • Doświadczenie

  Długoletnie, bogate doświadczenie, wysoki standard, jakość usług oraz wykształceni, bezustannie doskonalący swoje umiejętności i kwalifikacje pracownicy, to niewątpliwie atut naszego biura. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu prawidłowość formalną, rzetelność prowadzonych przez nas działań a także pozwala nam to reprezentować naszych Partnerów wobec Urzędów, Izb Skarbowych, ZUS oraz instytucji finansowych.

 • Nowoczesność

  Wprowadziliśmy do naszych usług księgowość on-line we współpracy z firmą Taxxo. To najnowocześniejszy system prowadzenia księgowości przez internet.

 • Profesjonalizm

  Dla nas najważniejszy jest klient. Współpracę realizujemy na zasadach partnerskich i odpowiednim zrozumieniu specyfikacji działalności naszego klienta. Dzięki temu możliwe jest właściwe zorganizowanie prac i dostosowanie rozwiązań do jego wymagań.

  Usługi Biura Rachunkowego „Bilans" to solidność pełen profesjonalizm oraz atrakcyjne ceny.

Poznajmy się bliżej! Nasz zespół

Beata Romaniuk-Boruta - zdjęcie profilowe

Beata Romaniuk

Prezes-Główna Księgowa

Wychodzimy z założenia, że jesteśmy tym silniejsi im silniejsi stają się nasi klienci, stąd też jest dla nas naturalnym, że dbamy o interesy naszych Partnerów i ich kondycję finansową.

Podpis Romaniuk-Boruta